ביקורות

Default Avatar50
Irit

יופי של עיצוב, חידות מאתגרות, רגעים על סף תיסכול
בקיצור - כל מה שצריך מחדר טוב
פרמטר חשוב נוסף - יש חניה!
עדיף להגיע בשעות היום

Default Avatar50
Tonya

הלכתי עם חבר שלי בפעם הראשונה לחדר מסוג כזה. בחרנו את בבקווסט בגלל התגובות הטובות עליו ואכן החדר והפעילות היו מדהימים!! היינו במכרות של מלך שלמה, הכל היה מעוצב בסגנון מתאים. החידות היו מרתקות, מאתגרות ודורשות חשיבה מחוץ לקופסא במשך כל הפעילות. היה מדהים, אין ספק שנחזור ונעשה גם את החדר השני.

Default Avatar50
Night_lolka

נמצא בחור בתלפיות אך המקום עצמו מדהים. הצוות קיבל את פנינו באדיבות והחדר היה מדהים עם שאלות קשות ועם תפאורה מדהימה. שווה ללכת!

Default Avatar50
Isaak

מצויין ממש! מטריף וכיף ! חכם מדליק יפה ומושקע!
לכו!!!!
היינו 4 חבר׳ה וזה זרם אש, וגם יש מספיק עבודה ל5-6 אנשים.

Default Avatar50
ThorKruuse

ביקרנו כמה חברים בחדר ולמרות שחלקנו השתתפנו כבר בחדרים קודמים - היה מהנה מאתגר ומאוד מעניין
המקום מעוצב בהקפדה ברוח התקופה והצוות אדיב מאוד
חוויה נהדרת! מחכים לחדר הבא שייפתח בקרוב!

Default Avatar50
Michael

ביקרנו במקום כהפתעה ליום ההולדת של בן זוגי, החדר מושקע ומעוצב ברוח התקופה, יצאנו עם טעם של עוד, ומחכים כבר להגיע לחדר החדש שאמור להפתח בקרוב....

Default Avatar50
Anita

חדר ממש מעולה! היינו כבר בכמה חדרים ולכן היינו יותר מיומנים בחידות, אך אפילו שפתרנו חלק מהחידות מהר, הן היו מעולות וכולן קשורות לנושא החדר!! לא כל החידות פשוטות, אך כולן חווייתיות! בנוסף החדר מעוצב בצורה מרשימה! ממש נהנתי ואני ללא ספק ממליצה על החדר הזה בתור חדר חובה לעשות אותו!!! 🙂

Maykimb
Maykimb

היינו אני ובן הזוג שלי ב"איום חד משמעי", הוא ביקר במספר חדרים במילאנו ואמר שזה אחד החדרים הטובים שהוא היה בהם, בשבילי זה היה החדר (המציאותי) הראשון ונהנינו מכל רגע. מאתגר ובכל זאת לא ברמת הבלתי אפשרי. יצאנו משם בדיוק אחרי שעה!

הוסף הביקורת שלך