מכרות המלך שלמה

הזמן משחק

מכרות המלך שלמה האגדיות

מכרות המלך שלמה

לעתים קרובות מכרות המלך שלמה נחשבים האוצר הראשי של המלך שלמה, לעומת זאת, החיפוש הארכיאולוגי אחרי האוצר טרם הובילו לתוצאות והתעלומה העיקרית של שלמה המלך עדיין לא נפתרה. למסתורין של שלמה המלך יש קשר ישיר לירושלים. אפשר להניח כי אחד הסודות של המלך היא החוכמה האגדית שלו, המבוססת על התורה שהיהודים קיבלו בהר סיני. לפי האגדה, המלך שלמה ביקש חוכמה מהקב"ה. בניית בית המקדש הראשון על ידי שלמה המלך הוא אישור עקיף של העובדה – מה באמת המלך חשב לאוצר הראשי

משימות בירושלים

מכרות המלך שלמה

בירושלים אתה יכול להשתתף במשימות שונות:
משימות ארכאולוגיות, טיולים, חדרי-חיפוש היסטורים. משימות מאפשרות למשתתפים בהם להרגיש שייכות לגילוי סודות. חיפוש ארכיאולוגי לוקח זמן וסבלנות. טיול לטבע דורש זמן, מזג האוויר טוב וכושר גופני מסוים. חדר בריחה דורש שעה של זמן, כושר התבוננות וחשיבה לא שגרתית. כשאתם בוחרים את משימה המתאימה ביותר עבורכם תשקולו את העדפויות שלהם בתחום ההתמחות וידע אשר הייתם רוצים להשלים.

משימה "מכרות המלך שלמה"

מכרות המלך שלמה

אנחנו רוצים להציע לכם חדר בריחה "מכרות מלך שלמה" – המשקף בצורה הטובה ביותר את הרעיון כי החוכמה של שלמה, מבוססת על המצוות שניתנו על ידי אלוהים, וזו היא התעלומה העיקרית והאוצר החשוב ביותר של המלך. ואולי זו הסיבה שחיפושים רבים אחר אוצרות ארכיאולוגיים של שלמה המלך מאולם לא היצלחו.
מכרות המלך שלמה האגדיות
משימות בירושלים
משימה "מכרות המלך שלמה"

הזמן משחק